Boj proti celulitidě

Speciální programy na úbytky tuků a boj proti celulitidě:

Manuální lymfodrenáž - vplýva na příčinu vzniku celulitídy, hromadení toxínu je příjemná a jemná.

Anticelulitídní masáž - Energická ruční masáž, výsledky viditelné už po první terapii - bolestivá, často se objevují i modřiny (viz níže)

Vacuová masáž- masáž baňkami, méně bolestivá, díky plastovím baňkám s regulací, je možné nastavit pnutí, ojedinele se mohou vyskytnout modřiny (viz níže)


Vacuová masáž

Jde o masáž baňkami které vytvoří podtlak-těmi se pak masírují postižené partie.

Baňky jemně nasávají pokožku a tím ji masírují a prokrvují. Podtlak také narušuje tukové buńky, které jsou pak vyplavovány lymfatickým systémem z těla ven. Pokožka je tak okysličená, prokrvená a postupně se zbavuje tukových zásob a celulitidy. Po této vakuové masáži Vám uděláme na přání ještě zábal. Prokrvená pokožka lépe vstřebá přípravek.

Anticelulitidní masáž 

je jednou z mála účinných metod v boji a prevenci proti pomerančové kůži. Při masáži jsou používány speciální lymfatické a proti celulitidové hmaty. Masáž se provádí především na hýždích a dolních končetinách. Má příznivý vliv na podkožní metabolismus, kdy dochází k lepšímu vstřebávání tuků a vyhlazování kůže. Anticelulitidní masáž rozpouští tukové buňky, ovlivňuje krevní oběh a astimuluje podkožní tukové struktury. Při této masáži se působí na hlouběji uložené tukové vrstvy s cílem tuto zbytečnou tkáň narušit a tím se zbavit celulitidy. Při anticelulitidní masáži pomáhá přidávání čistících esenciálních olejů nebo speciálních termoaktivních krémů, které pomáhají odbourávat tukové polštářky. Pro zlepšení účinku anticelulitidní masáže je doporučeno doplnit masáž o zábaly. Zábaly působí proti celulitidě, vyhlazují strie, drobné žilky a vypínají kůži. Účinek je patrný často již po první masáži, ale k viditelnému zlepšení je nutno absolvovat sérii několika procedur na počátku, a poté pravidelné opakování.


Účinky anticelulitidní masáže:

vyhlazování kůže a mizení pomerančového efektu
odstranění drobných nedostatků kůže, strií
lepší vstřebávání tuků na problematických místech
aktivace svalové struktury a rozrušení tukové tkáně
zlepšení krevního oběhu

Délka trvání masáže

Vlastní masáž - cca 40 až 60 minut
Zábal - cca 15 až 30 minut

Opakování masáže

6 až 10 návštěv a poté jedenkrát měsíčně pro zachování účinku

Zábaly:

Chilli - hřejivý, podporuje hubnutí
Skořicový- hřejivý, napomáhá prokrvení, tlumí bolest
Citron, Celluline - napomáhá zpevněníkůže
Ozon - stimuluje metabolismus, vyhlazuje kůži

Upozorňení: bolestivá, často se objevují i modřiny