Masážemi, cvičením a dalšími technikami dokážeme pomoci našim klientům. Naše nejnovější posila Kika, už má za sebou dost zkušeností a praxe aby Vám dokázala pomoci. Při vhodné diagnostice pohybového aparátu, se dokážeme dozvědět kde je příčina problému a zvolit vhodní postup k jeho odstranění.

Kdo jsem? Kika

18.07.2018

Jmenuji se Kristýna a je mi 26 let. Od svých 10 let se věnuji aktivně sportu, hlavně veslování, a díky tomu se velice zajímám o anatomii a fyziologii lidského těla. Díky studiu fyzioterapie se snažím ke každému klientovi přistupovat individuálně a kromě masáží doporučuji i vhodné cvičení, aby se předešlo problému v budoucnu.
U mě příliš mnoho...

Udělejte jim radost v podobě dárkového poukazu na masáž. V dnešní době velmi ceněný dárek. Tímto darujete nejen potěšení, ale i zdraví. Poukázky vám rádi vystavíme na všechny nabízené procedury, na masáže, cvičení. Možno i poukázky na libovolnou částku.

Moderní doba je plná spěchu a stresu. Na člověka jsou kladeny stále větší nároky, a to se na každém z nás bohužel podepisuje. Proto je zapotřebí občas vypnout, aby naše tělo a mysl mohly dostatečně relaxovat a regenerovat. Skvěle odpočinout si můžete na masáži, která uvolní všechno nahromaděné napětí. Vybírat lze z různých druhů - některé jsou...

U příležitosti Mezinárodního dne žen který je dnes 8. Března jsme připravili 20% slevu na všechny masáže, pro všechny ženy.