Vítáme Vás,

4elements je výsledkem dlouhodobé snahy o nalezení té správné cesty ke zkvalitňování života klientů i nás masérek. Ve 4elements spojujeme fyzioterapii, cvičení, psychosomatiku, čínskou medicínu, reiky a klasické masáže tak, že každý klient dostal ucelený soubor terapie přesně sobě na míru.

Každá z masérek přispívá jinou energií, zkušeností, vzděláním a dotykem. Neustále se setkáváme a o tyto dary se dělíme, proto si určitě vyberete tu, která bude pro vás ideální, či už energií

  • země, která zklidní a léčí,
  • vody, která nese sílu,
  • vzduchu, který povznese,
  • ohně, jeho intenzitou a temperamentem.
Monika
Monika

Monika (Prax 12r)

Volám sa Monika a mám 30 rokov. Momentálne som už druhým rokom na materskej dovolenke, čo ale neznamená, že by som zaháľala. Zaisťujem chod masérny, neustále sa vzdelávam a učím ďalšie masáže (napr. masáže miminiek). Keď mi to starostlivosť o deti dovolí masírujem. Viem výborne n ačúvať a s klientmi pracujem intuitívne podľa ich potrieb - či už byť prísna pri cvičení, silná pri masáži alebo jemná pri relaxe.
Viem dobre kombinovať klienta a masérku, ktorá sa k nemu hodí, takže rada poradím.
Som veľmi pozitívny človek, rada sa bavím, športujem a spoznávam nové miesta. 

VÍCE

Lucka
Lucka

Lucka (Prax 9r)

Ve svých 37 letech jsem vyzkoušela různá zaměstnání, záliby, životní etapy než jsem se dopracovala sem...Jmenuji se Lucie a jako masérka-terapeutka aktivně pracuji více než 6 let. K této volbě povolání, které je pro mě poslání, předcházel dlouholetý kladný vztah ke sportu i pomoci lidem.
Ke každému klientovi přistupuji individuálně a snažím se využít všech svých schopností zlepšit jeho fyzický i psychický stav.Věnuji se jak sportovní hloubkové terapii, tak také relaxační a zkrášlující masáži. Svoji práci opravdu dělám s radostí A budu se těšit na naše setkání 😉 

VÍCE 

Týna (Prax 5r)

Ahoj, chtěla bych se Vám představit! Mé jméno je Kristýna. Mezi mé koníčky patří sport všelijakého druhu, díky kterému jsem se začala zajímat i o masáže. Masážím se věnuji už od střední školy. Není to pro mě jen práce, ale i velký koníček, který mě moc baví. Vždy se ke každému snažím přistupovat individuálně pro co největší spokojenost. Pokud Vás tedy něco trápí, neváhejte se objednat, jsem tu pro Vás. :) 

VÍCE 

Kája
Kája

Kája (Prax 5r)

Věnuji se vrcholově sportovnímu aerobiku. Kvůli vlastním zraněním jsem se sama začala zajímat o pohybový aparát člověka a nutnou regeneraci. Nyní studuji druhým rokem výživové poradenství a sportovní diagnostiku na VŠTVS Palestra.

2019 - Manuální lymfodrenáž, pod vedením Mgr. Ivony Samkové

2018 - Terapeutické využití Temtex Tapu, pod vedením Mgr. Jitky Kobrové

2017 - Masér pro sportovní a rekondiční masáž, v Dexter Academy pod vedením Ondřeje Šafránka4

2022 - DNS podle Dr. Koláře

Marie (Maruška)
Marie (Maruška)

Maruška (Prax 2 roky)

Ahoj, jsem Maruška a je mi 24 let.Ještě v dětství mě k základním masážním technikám zavedli moji rodiče, za což jsem jim velmi vděčná.

 Potom do hlubších vrstev a terapií mě už dovedlo studium na Karlově Univerzitě svým rehabilitačně-sportovním oborem.

Myslím si, že je skvělé, když můžu léčit lidi hmatem a pohybem. 

Věnuji se mnoha masážím a aktivně procvičuji pilates. 

Potkat mě můžete vždy v pondělí, středu a pátek VÍCE

Soňa
Soňa

Soňa ( Praxe 16 let)


Jmenuji se Soňa, je mi 39 let.

Masáže mě nadchly už během střední školy, tak jsem se rozhodla v nich dále pokračovat a zlepšovat. Pokud si tedy chcete příjemně odpočinout, zrelaxovat, uvolnit tělo a mysl, neváhejte se ke mně objednat. 

Věnuji se převážně relaxačním masážím jako jsou Aroma, indická antistresová, havajská Lomi-Lomi

Těším se až se poznáme :-)


Čenda
Čenda

Čenda (Prax 2roky)

Ahoj jmenuji se Čenda a jsem instruktor bojového umění, ChenTai Ji a Qi Gong. 

V rámci své 20 leté praxe jsem se vždy zajímal o východní medicínu a masáže. Před dvěma lety jsem se rozhodl své znalosti a dovednosti rozšířit. Absolvovat jsem svůj první rekvalifikační kurz na klasickou, relaxační a regenerační masáž. Zpočátku jsem masíroval pouze rekreačně. Nyní působím ve středisku 4elements, kde se zaměřuji na úlevu od ztuhlých svalů způsobených sedavým zaměstnáním nebo od svalů přetažených intenzivnějším sportovním výkonem. 

Své odborné dovednosti neustále rozšiřuji o další kurzy. Mým posledním absolvovaným kurzem byla indická antistresová masáž hlavy. 

Na tuto i jiné se můžete objednat každé úterý odpoledne. Těším se na viděnou. Více

Zuzana (Prax 8 let)

Jmenuji se Zuzana, je mi 26 let. Miluji sport, čtení napínavých knížek a samozřejmě masáže :)
Již od mého mládí mě fascinovalo lidské tělo. Jak funguje, co ho pohání a jaké neuvěřitelné věci dokáže. Díky studiu sportovního gymnázia a studiu na FTVS jsem vyzkoušela spoustu sportovních odvětví, proto vím, že správné fungování těla je velmi důležité nejen při sportu, ale i při každodenních činnostech. Při masážích se soustředím na odstranění lokální bolesti, ale také na příčinu, která za ni stojí. Avšak v našem těle vše se vším souvisí, proto je pro mne důležité co nejkomplexnější uvolnění.