Vítáme Vás,

4elements je výsledkem dlouhodobé snahy o nalezení té správné cesty ke zkvalitňování života klientů i nás masérek. Ve 4elements spojujeme fyzioterapii, cvičení, psychosomatiku, čínskou medicínu, reiky a klasické masáže tak, že každý klient dostal ucelený soubor terapie přesně sobě na míru.

Každá z masérek přispívá jinou energií, zkušeností, vzděláním a dotykem. Neustále se setkáváme a o tyto dary se dělíme, proto si určitě vyberete tu, která bude pro vás ideální, či už energií

  • země, která zklidní a léčí,
  • vody, která nese sílu,
  • vzduchu, který povznese,
  • ohně, jeho intenzitou a temperamentem.

Monika (Prax 12r)

Volám sa Monika a mám 30 rokov. Momentálne som už druhým rokom na materskej dovolenke, čo ale neznamená, že by som zaháľala. Zaisťujem chod masérny, neustále sa vzdelávam a učím ďalšie masáže (napr. masáže miminiek). Keď mi to starostlivosť o deti dovolí masírujem. Viem výborne n ačúvať a s klientmi pracujem intuitívne podľa ich potrieb - či už byť prísna pri cvičení, silná pri masáži alebo jemná pri relaxe.
Viem dobre kombinovať klienta a masérku, ktorá sa k nemu hodí, takže rada poradím.
Som veľmi pozitívny človek, rada sa bavím, športujem a spoznávam nové miesta. 

VÍCE

Lucka (Prax 9r)

Ve svých 37 letech jsem vyzkoušela různá zaměstnání, záliby, životní etapy než jsem se dopracovala sem...Jmenuji se Lucie a jako masérka-terapeutka aktivně pracuji více než 6 let. K této volbě povolání, které je pro mě poslání, předcházel dlouholetý kladný vztah ke sportu i pomoci lidem.
Ke každému klientovi přistupuji individuálně a snažím se využít všech svých schopností zlepšit jeho fyzický i psychický stav.Věnuji se jak sportovní hloubkové terapii, tak také relaxační a zkrášlující masáži. Svoji práci opravdu dělám s radostí A budu se těšit na naše setkání 😉 

VÍCE 

Týna (Prax 5r)

Ahoj, chtěla bych se Vám představit! Mé jméno je Kristýna. Mezi mé koníčky patří sport všelijakého druhu, díky kterému jsem se začala zajímat i o masáže. Masážím se věnuji už od střední školy. Není to pro mě jen práce, ale i velký koníček, který mě moc baví. Vždy se ke každému snažím přistupovat individuálně pro co největší spokojenost. Pokud Vás tedy něco trápí, neváhejte se objednat, jsem tu pro Vás. :) 

VÍCE 

Kája (Prax 5r)

Věnuji se vrcholově sportovnímu aerobiku. Kvůli vlastním zraněním jsem se sama začala zajímat o pohybový aparát člověka a nutnou regeneraci. Nyní studuji druhým rokem výživové poradenství a sportovní diagnostiku na VŠTVS Palestra.

2019 - Manuální lymfodrenáž, pod vedením Mgr. Ivony Samkové

2018 - Terapeutické využití Temtex Tapu, pod vedením Mgr. Jitky Kobrové

2017 - Masér pro sportovní a rekondiční masáž, v Dexter Academy pod vedením Ondřeje Šafránka4

2022 - DNS podle Dr. Koláře

Maruška (Prax 2 roky)

Ahoj, jsem Maruška a je mi 24 let.Ještě v dětství mě k základním masážním technikám zavedli moji rodiče, za což jsem jim velmi vděčná.

 Potom do hlubších vrstev a terapií mě už dovedlo studium na Karlově Univerzitě svým rehabilitačně-sportovním oborem.

Myslím si, že je skvělé, když můžu léčit lidi hmatem a pohybem. 

Věnuji se mnoha masážím a aktivně procvičuji pilates. 

Potkat mě můžete vždy v pondělí, středu a pátek

Soňa ( Praxe 16 let)


Jmenuji se Soňa, je mi 39 let.

Masáže mě nadchly už během střední školy, tak jsem se rozhodla v nich dále pokračovat a zlepšovat. Pokud si tedy chcete příjemně odpočinout, zrelaxovat, uvolnit tělo a mysl, neváhejte se ke mně objednat. 

Věnuji se převážně relaxačním masážím jako jsou Aroma, indická antistresová, havajská Lomi-Lomi

Těším se až se poznáme :-)


Čenda (Prax 2roky)

Ahoj jmenuje se Čenda a  masáže mě zajímali dlouhou dobu. Nejdřív jsem si masíroval jen známé, ale pak jsem si udělal první kurz (rekvalifikační na klasickou a sportovní masáž), následoval další a další. Posledním kurzem byla indická antistresová masáž hlavy :-)

Neustále se vzdělávam a učím novým technikám. Jsem velmi pozitivní člověk, plný energie. Dlouhodobě se věnuji Thi- chi a východní medicína je mi blízká.

Těším se až se potkáme, pravidelně masíruje v utery odpoledne.

Zuzana (Prax 8 let)

Jmenuji se Zuzana, je mi 26 let. Miluji sport, čtení napínavých knížek a samozřejmě masáže :)
Již od mého mládí mě fascinovalo lidské tělo. Jak funguje, co ho pohání a jaké neuvěřitelné věci dokáže. Díky studiu sportovního gymnázia a studiu na FTVS jsem vyzkoušela spoustu sportovních odvětví, proto vím, že správné fungování těla je velmi důležité nejen při sportu, ale i při každodenních činnostech. Při masážích se soustředím na odstranění lokální bolesti, ale také na příčinu, která za ni stojí. Avšak v našem těle vše se vším souvisí, proto je pro mne důležité co nejkomplexnější uvolnění.