Podle usnesení vlády ode dneška 14.3. od 6:00 do 24.3. do 6:00 pozastavujeme svoji činnost. Všechny klienty objednané v příštím týdnu obvoláme a přesuneme termíny na duben.

Možná hledáme právě tebe! Pro náš zavedený tým hledáme nového usměvavého kolegu či kolegyni. Baví tě práce s lidmi? Zajímáš se o masáže, zdraví, cvičení, wellness? Pracuješ samostatně, máš rád volnost ?

Tenhle rok, jsme makali jako divé a proto si uděláme hezké svátky s našimi nejbližšími. V čase od 21.12.2019-1.1.2020 budeme mít zavřeno a budeme čerpat novou energii na celý příští rok. Přejeme Vám ať si svátky taky užijete v klidu a pohodě, těšíme sa na Vás v roce 2020 :-)

Udělejte jim radost v podobě dárkového poukazu na masáž. V dnešní době velmi ceněný dárek. Tímto darujete nejen potěšení, ale i zdraví. Poukázky vám rádi vystavíme na všechny nabízené procedury, na masáže, cvičení. Možno i poukázky na libovolnou částku.

Páteř je základní opora těla - nejen lidského. Nelze ji nahradit, i když dnešní medicína je schopna "opravit" či nahradit její části. Díky páteři se můžeme pohybovat a měli bychom si na ni dávat velký pozor, neboť páteří vede prodloužená mícha - součást mozku, která se zatím nahradit nedá. Jak se o ni teda starat?

Je to tam! :-)

01.10.2019

Posouvat se dál je obohacující. Mise úspěšně dokončena. Musíme tedy naši Lucku pochválit!