Provoz masáží je povolen od 3.5, bohužel je naše masérna umístněna ve fitnesscentru a ty snad budou otevřené od 17.5. Kdy by jme mohli navázat na běžný režim (dle Nařízení vlády)

Od malička se věnuji tanci a pohybu. Studovala jsem tanec a poté magisterský obor pedagogika tance na AMU. Protože mi práce s tělem byla vždy blízká, absolvovala jsem v roce 2012 kvalifikační kurz v masérské škola Edu Spa College, abych rozšířila své povědomí o lidském těle a naučila se, jak mohu prostřednictvím masáží pomáhat. Poté jsem začala...

Pokud nenastane zhoršení situace v ČR a vláda nezmění svoje rozhodnutí, budeme moci od 11.5 opět zahájit svoji činnost, dle vládou definovaných podmínek.

Podle usnesení vlády ode dneška 14.3. od 6:00 do 24.3. do 6:00 pozastavujeme svoji činnost. Všechny klienty objednané v příštím týdnu obvoláme a přesuneme termíny na duben.

Možná hledáme právě tebe! Pro náš zavedený tým hledáme nového usměvavého kolegu či kolegyni. Baví tě práce s lidmi? Zajímáš se o masáže, zdraví, cvičení, wellness? Pracuješ samostatně, máš rád volnost ?

Tenhle rok, jsme makali jako divé a proto si uděláme hezké svátky s našimi nejbližšími. V čase od 21.12.2019-1.1.2020 budeme mít zavřeno a budeme čerpat novou energii na celý příští rok. Přejeme Vám ať si svátky taky užijete v klidu a pohodě, těšíme sa na Vás v roce 2020 :-)