Tento rok byl pro mnohé s nás nároční a tak si dopřejeme pořádnou dovolenou od 22.12 až od 3.1.2022

dle nařízení Vlády ČR jsme povinni od 1.11.2021 kontrolovat doklad o bezinfekčnosti klientů, kromě dětí do 12 let. Prokažte prosím jeden z následujících dokladu:

Nový ceník

17.10.2021

Milé zákaznice a zákazníci. Od Října došlo k mírnému zvýšení cen. Nejen díky vyšších provozních nákladů ale také s různým navýšením cen, a současnou situací. Věřím, že Vás tahle skutečnost neodradí, a budete stále spokojení, možná ještě víc než doposud :-)

Provoz masáží je povolen od 3.5, bohužel je naše masérna umístněna ve fitnesscentru a ty snad budou otevřené od 17.5. Kdy by jme mohli navázat na běžný režim (dle Nařízení vlády)

Od malička se věnuji tanci a pohybu. Studovala jsem tanec a poté magisterský obor pedagogika tance na AMU. Protože mi práce s tělem byla vždy blízká, absolvovala jsem v roce 2012 kvalifikační kurz v masérské škola Edu Spa College, abych rozšířila své povědomí o lidském těle a naučila se, jak mohu prostřednictvím masáží pomáhat. Poté jsem začala...

Pokud nenastane zhoršení situace v ČR a vláda nezmění svoje rozhodnutí, budeme moci od 11.5 opět zahájit svoji činnost, dle vládou definovaných podmínek.