Čenda

Ahoj jmenuji se Čenda a jsem instruktor bojového umění, Chen Tai Ji a Qi Gong. 

V rámci své 20 leté praxe jsem se vždy zajímal o východní medicínu a masáže. Před dvěma lety jsem se rozhodl své znalosti a dovednosti rozšířit. Absolvovat jsem svůj první rekvalifikační kurz na klasickou, relaxační a regenerační masáž. Zpočátku jsem masíroval pouze rekreačně. Nyní působím ve středisku 4elements, kde se zaměřuji na úlevu od ztuhlých svalů způsobených sedavým zaměstnáním nebo od svalů přetažených intenzivnějším sportovním výkonem. Své odborné dovednosti neustále rozšiřuji o další kurzy. Mým posledním absolvovaným kurzem byla indická antistresová masáž hlavy. Na tuto i jiné se můžete objednat každé úterý odpoledne. Těším se na viděnou


OSVĚDČENÍ A CERTIFIKACE:

Odborný masérský kurz - Diagnostika páteře a pánve - diagnostika vertebrogenních obtíží v oblasti hrudní páteře a žeber, postizometrická relaxace, automobilizačních cvičení a další techniky při léčbě, prevence. Diagnostika a možnosti využití různých technik ke zlepšení funkce páteře.


Odborný masérský kurz - Trigger poins (Spoušťové body) - diagnostika, diferenciální rozvaha a tvorba individuálního postupu. Řetězení svalového napětí a trigger pointů, orientace v komplexnosti poruch pohybového aparátu, a to zejména chronických. Jednoduché orientační vyšetření, díky kterému jsme schopni odhadnout, jak problém mohl vzniknout, co se na něm podílí a zda není potřeba konzultace se specialistou (lékařem či fyzioterapeutem). Techniky ošetření dalších klíčových míst, jako je například bránice nebo bedrokyčlostehenní sval.


Breussova masáž - jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř. Vyživuje ploténky, zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů. Diagnostická technika a masážní metoda, která uvolňuje napětí a tenzi okolo páteře a odstraňuje bolesti zad. Páteř je po masáži zrelaxovaná, obratle jsou ve správné poloze a klient prožívá pocit hluboké fyzické i psychické úlevy. Breussova masáž podporuje klidný spánek, detoxikaci a regeneraci organismu.


Indická antistresová masáž hlavy - starověká ajurvédská technika, která harmonizuje tělo i duši. Pomocí speciálních hmatů a technik uvolní oblast šíje, ramen a hlavy a navodí pocit zdraví, klidu a psychické pohody. Představuje spojení starověké kulturní tradice s požadavky moderního způsobu života. Je vhodná pro děti, dospělé i seniory.


Čenda
Čenda
Čenda
Čenda
Čenda
Čenda