Balíčky

Náš speciální balíček zahrnuje diagnostiku pohybového aparátu, individuální cvičení, masáž a techniky k odstranění potíží a zlepšení výkonu. Součástí je i kineziotaping a tejpovací páska.

Nečekejte na potíže, předcházejte jim a zlepšete svůj výkon!

Balíček Golf, Tenis

Speciální terapie a masáže pro milovníky golfu a tenisu

Svalové dysbalance jsou velký problém u většiny sportovců (i rekreačních), provozující sport, který můžeme brát jako jednostrannou činnost. Tenis a golf sú bezpochyby jedním z těchto sportů. Kondiční příprava bývá zaměřena na vytrvalost, sílu a obratnost, neméně důležitou součástí by měla být i regenerace a kompenzace přetěžovaných svalových skupin.

Balíček Hokej a Floorball

Speciální terapie a masáže pro milovníky hokeje a floorballu

Svalové dysbalance jsou velký problém u většiny sportovců (i rekreačních), provozující sport, který můžeme brát jako jednostrannou činnost. Hokej a floorball sú bezpochyby jedním z těchto sportů. Kondiční příprava bývá zaměřena na vytrvalost, sílu a obratnost, neméně důležitou součástí by měla být i regenerace a kompenzace přetěžovaných svalových skupin.

Balíček Bike a Kolo

Speciální terapie a masáže pro cyklisty

Svalové dysbalance jsou velký problém u většiny sportovců (i rekreačních), v cestní nebo terénní cyklistike bývají v důsledku dlouhodobého předklonu přetěžované záda. Často dochází u cyklistu k bolesti zad, krční páteře, ramen a dolních končetin. Nemalou součástí bývají i úrazy a přechladnutí. Kondiční příprava bývá zaměřena na vytrvalost a sílu, neméně důležitou součástí by měla být i regenerace a kompenzace přetěžovaných svalových skupin