Co se učí Lucka?

18.03.2019

Všechny naše masérky se i nadále vzdělávají a rozšiřují svoje zkušenosti. Tenhle víkend si svoje schopnosti rozšířila i Lucka. Ti z vás, který k ní chodí pravidelně dávno vědí, že se Lucka dokáže velmi dobře "napojit" proto je i její volba jednoduchá. Zvolila si alternativní směr medicíny  z východu, a to Reiki.  

Léčení pomocí reiki je metoda, ktorá předpokládá existenci vitální energie Reiki v těle člověka, existenci příslušných energetických center čaker a drah (meridiánů), kterými může tato energie proudit. Pokud jsou čakry vyrovnané a v meridiánech proudí energie bez překážek, člověk je zdravý a vitální.

Otázky pro Lucku:

Proč si si vybrala tenhle kurz?

  • Když jsem se dostala před několika lety k masážím a poprvé slyšela o ENERGII a REIKI, vůbec jsem si neuměla představit, co to je ,k čemu to je,tím pádem z toho měla i strach.Postupem času práce s lidmi se tento strach měnil v potřebu pochopit proč mám po terapiích různé pocity...

Máš zkušenosti i jako pacientka?

  • Ano,pro to,abych dokázala pomoci ostatním, musím a chci začít u sebe..Cesty nás spojily s mou učitelkou, která je zatím pro mě první a jediná.. V její péči,zaškolování/zasvěcování se cítím úžasně..

V čem ti pomáhá?

  • Zatím mi REIKI pomáhají s pochopením sebe samu,vnímat své tělo, potřeby, hodnoty a také se schopnostmi pomáhat ostatním.

Co ti dal kurz?

  • Díky kurzu a mé učitelce jsem pochopila,že se na energii dá sáhnout, kde všude je kolem nás,co dokážeme ovlivnit...

Kde toho využiješ?

  • V prvé řadě ještě budu nadále pracovat i sama na sobě, ale určitě také na práci mezi mnou a klientem. Jak mu spustit pozitivní energii a tu negativní přeměnit. Chtěla bych se soustředit na to,aby se cítili spokojeně nejen fyzicky, ale i duševně.. 

Lucka - Více info ZDE

Rezervace ZDE