Kdo jsem? Týna

18.11.2016

Už od dětství jsem se velmi zajímala o sport, hlavně veslování, u kterého jsem se také začala více zajímat o zdravý životní styl, lidské tělo a pohybový aparát. V rámci regenerace ve veslování jsem chodila pravidelně na masáže. Myslím si, že právě masáže mi velmi pomohly ve zlepšení výkonosti. Často jsem zkoušela masírovat i ostatní a to mě velice bavilo. Když jsem se tedy měla rozhodnout, kam půjdu na střední, měla jsem jasno. 

Během studia na střední škole jsem se naučila mnoho druhů masáží například klasická masáž, sportovní masáž, masáž lávovými kameny, baňkování, moxování, reflexní masáž, medová a čokoládová masáž. Všechny druhy masáží mě velmi bavily a věděla jsem, že chci u toho směru zůstat. Začala jsem se zabírat i dalšími směry. V roce 2010 jsem byla zasvěcena do prvního stupně reiki a pokračovala jsem až do třetího stupně. Reiki často při masáži používám.

V současné době studuji na Masarykově univerzitě- fakulta sportovních studií- Regenerace a výživa ve sportu. Jsem také velmi ráda, že mohu pracovat zde ve 4elements masáže.

Studium :

SŠ Aloyse Klara - Masér sportovní a rekondiční

V současné době - Masarykova univerzita- regenerace a výživa ve sportu

Kurzy:

Kurz rekondičního cvičení v rámci výuky na SŠ

Reiki- 3 stupeň