Naše šikovná Kika

03.01.2019

Masážemi, cvičením a dalšími technikami dokážeme pomoci našim klientům. Naše nejnovější posila Kika, už má za sebou dost zkušeností a praxe aby Vám dokázala pomoci. Při vhodné diagnostice pohybového aparátu, se dokážeme dozvědět kde je příčina problému a zvolit vhodní postup k jeho odstranění.

Zde je pár příkladů z Kikinej praxe:

Klientka přišla s bolestí mezi lopatkami a pocitu ztuhlosti. Už při zběžném pohledu bylo jasně vidět odstátou lopatku (Oslabené fixátory lopatky) Zvolila jsem měkké techniky a cvičení

Druhá návštěva po 14 dnech - vidno velké zlepšení - lopatka už neodstává. I nadále bylo klientke doporučeno pokračovat v cviční a odstranit pohyboví stereotyp který k problému vedl - nošení těžké kabely na jednom rameně.

Nácvik bráničního dýchání a aktivace HSSP

Takzvané břišní neboli brániční dýchání nám zabezpečuje plnohodnotnou nádechovou i výdechovou fázi dýchacího cyklu. Řada výzkumů prokázala, že dýchání bránicí prospívá zdraví a budí pocit relaxace.

  • Při nádechu se bránice stahuje a klesá (kontrahuje). Umožňuje snadné nasátí vzduchu do plic a zapojení spodní časti plic do výměny plynů.
  • Výdech je pasivní děj, při kterém se bránice uvolní a zploští.

Bolest v pravém rameně. Použití myofasciální techniky s pomocí baňek a aktivního pohybu. 

Kristýna - "Kika" - Více info ZDE

Rezervace ZDE