Představuji vám: Kateřinu!

17.06.2020

Jmenuji se Kateřina Horová.

Od malička se věnuji tanci a pohybu. Studovala jsem tanec a poté magisterský obor pedagogika tance na AMU. Protože mi práce s tělem byla vždy blízká, absolvovala jsem v roce 2012 kvalifikační kurz v masérské škola Edu Spa College, abych rozšířila své povědomí o lidském těle a naučila se, jak mohu prostřednictvím masáží pomáhat. Poté jsem začala pracovat jako masérka v hotelových wellness centrech, kde jsem získala praxi, absolvovala další kurzy jako např. Těhotenská masáž, baňkování,.... a naučila se, že je potřeba přistupovat ke každému tělu individuálně. Po několika letech jsem otevřela vlastní praxi a stále se vzdělávám v oboru.

Mnoho mých klientů přicházelo na masáž s opakujícími se bolestmi zad, proto jsem v roce 2020 získala kvalifikaci jako instruktorka jógy v akademii IQ pohyb, abych jim mohla poradit vhodné cviky na zlepšení držení těla. Jóga je chvílí, kde se můžeme zklidnit a plně se soustředit na své tělo. Na svých lekcích se zaměřuji především na správné fyziologické postavení těla, na to, aby klienti cvičili zdravě tedy podle svých fyzických možností a aby cvičením zlepšili svoji fyzickou kondici.

Kateřina mimo naše studio provozuje také masáže v Studiu Equilibrium při Hlavním nádraží.

Připravujeme: Individuální jóga s Kateřinou

Jóga má mnoho podob a variant, v mnou vedených lekcích jde především o správné fyziologické postavení těla.Mým cílem je, aby jej člověk uměl použít v běžném životě. Budeme cvičit jednoduché cviky a jógové ásany,
půjde nám o to se všechny pozice naučit správně a provést precizně.
Těmito jednoduchými cviky si můžeme pomoci od bolesti zad a kloubů a dosáhnout tak správného postavení těla.Na individuálních lekcích se zaměříme na správné postavení vašeho těla a jeho individuálním potřebám.


Najdeme nejúčinnější cviky a budeme pilovat jednotlivé ásany tak, aby vám pomohly předejít bolestem pohybového aparátu a vy se cítili skvěle.
Z individuální lekce odejdete se doporučenými cviky na doma a budete vědět, jak je správně cvičit.