Terapeutky:

Monika (Prax 11r)

Volám sa Monika a mám 29 rokov. Momentálne som už druhým rokom na materskej dovolenke, čo ale neznamená, že by som zaháľala. Zaisťujem chod masérny, neustále sa vzdelávam a učím ďalšie masáže (napr. masáže miminiek). Keď mi to starostlivosť o deti dovolí masírujem. Viem výborne n ačúvať a s klientmi pracujem intuitívne podľa ich potrieb - či už byť prísna pri cvičení, silná pri masáži alebo jemná pri relaxe.
Viem dobre kombinovať klienta a masérku, ktorá sa k nemu hodí, takže rada poradím.
Som veľmi pozitívny človek, rada sa bavím, športujem a spoznávam nové miesta.

Lucka (Prax 7r)

Ve svých 37 letech jsem vyzkoušela různá zaměstnání, záliby, životní etapy než jsem se dopracovala sem...Jmenuji se Lucie a jako masérka-terapeutka aktivně pracuji více než 6 let. K této volbě povolání, které je pro mě poslání, předcházel dlouholetý kladný vztah ke sportu i pomoci lidem.
Ke každému klientovi přistupuji individuálně a snažím se využít všech svých schopností zlepšit jeho fyzický i psychický stav.Věnuji se jak sportovní hloubkové terapii, tak také relaxační a zkrášlující masáži. Svoji práci opravdu dělám s radostí A budu se těšit na naše setkání 😉 

Týna (Prax 3r)

Ahoj, chtěla bych se Vám představit! Mé jméno je Kristýna. Mezi mé koníčky patří sport všelijakého druhu, díky kterému jsem se začala zajímat i o masáže. Masážím se věnuji už od střední školy. Není to pro mě jen práce, ale i velký koníček, který mě moc baví. Vždy se ke každému snažím přistupovat individuálně pro co největší spokojenost. Pokud Vás tedy něco trápí, neváhejte se objednat, jsem tu pro Vás. :) 

Kika (Prax 3r)

Jmenuji se Kristýna a je mi 26 let. Od svých 10 let se věnuji aktivně sportu, hlavně veslování, a díky tomu se velice zajímám o anatomii a fyziologii lidského těla. Díky studiu fyzioterapie se snažím ke každému klientovi přistupovat individuálně a kromě masáží doporučuji i vhodné cvičení, aby se předešlo problému v budoucnu.
U mě příliš mnoho relaxace nenajdete, ale zato Vám pomůžu, abyste se zbavili bolesti. 😊 

Zuzana (Prax 4r)

Jmenuji se Zuzana, je mi 26 let. Miluji sport, čtení napínavých knížek a samozřejmě masáže :)
Již od mého mládí mě fascinovalo lidské tělo. Jak funguje, co ho pohání a jaké neuvěřitelné věci dokáže. Díky studiu sportovního gymnázia a studiu na FTVS jsem vyzkoušela spoustu sportovních odvětví, proto vím, že správné fungování těla je velmi důležité nejen při sportu, ale i při každodenních činnostech. Při masážích se soustředím na odstranění lokální bolesti, ale také na příčinu, která za ni stojí. Avšak v našem těle vše se vším souvisí, proto je pro mne důležité co nejkomplexnější uvolnění.